• Išsirink tave dominančių organizacijų savanorysčių pasiūlymus
  • Išsiųsk savanorystės paraiškas organizacijoms
  • Gauk pasiūlymą ir ženk pirmą žingsnį sėkmingos karjeros link

Plačiau

  • Tapkite lengviau pastebimi
  • Susiraskite tinkamiausią savanorį
  • Susiplanuokite ir organizuokite savanoriškos veiklos procesą

Plačiau

Konkursas

KVIEČIAME BALSUOTI IR IŠRINKTI GEIDŽIAMIAUSIĄ LIETUVOJE PRAKTIKOS VIETĄ IR PERSPEKTYVIAUSIĄ PRAKTIKANTĄ


Kviečiame įvertinti organizacijas ir praktikantus, nominuotus konkurse „Gera praktika“, ir savo balsais išrinkti geriausius. Remiantis Jūsų balsais ir komisijos įvertinimais bus išrinkta geidžiamiausią praktiką siūlanti organizacija ir perspektyviausias praktikantas, kurie bus apdovanoti vertingais prizais.

Balsuoti galite iki 2013 m. birželio 7 dienos 10:00.

Norėdami atiduoti savo balsą turite prisijungti su savo Facebook paskyra. Nepraleiskite progos įvertinti geidžiamiausias praktikas siūlančias organizacijas ir perspektyviausius praktikantus.


Spausk čia ir balsuok už geriausią praktikos vietą Spausk čia ir balsuok už geriausią praktikantą

Apie konkursą

Konkursas „Gera praktika“ rengiamas pirmą kartą Lietuvos istorijoje. Konkursą organizuoja Personalo valdymo profesionalų asociacija ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacija.

Pagrindiniai konkurso tikslai – propaguoti studentų profesinės praktikos reikšmingumą, skleisti gerąją patirtį ir skatinti įmones bei studentus siekti būti tarp geriausiųjų, vystant jaunimo integraciją į darbo rinką ir kuriant pridėtinę vertę organizacijoms.

Paraiškas konkursui „Gera praktika“ galės teikti visų juridinių formų organizacijos ir studentai, atlikę praktiką:

  • Organizacijos, dalyvaudamos konkurse „Gera praktika“, turės galimybę papasakoti kitiems apie iniciatyvas, įgyvendintas organizuojant studentų praktikas, ir pasidžiaugti motyvuotais ir gabiais praktikantais.
  • Studentai galės pateikti geros ir naudingos profesinės praktikos pavyzdžius, kuri tapo darbinių įgūdžių įgijimo priemone ir sėkmingos karjeros pradžia. 
Konkursui pasibaigus išrinksime organizacijų - geidžiamiausių praktikos vietų, ir geriausių praktikantų – perspektyviausių darbuotojų penketukus. Nugalėtojus Geidžiamiausios praktikos vietos ir Geriausio praktikanto nominacijose apdovanosime konkurso organizatorių diplomais, savaitraščio „Verslo žinios“ ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei kitų partnerių prizais.
Konkurso partneriai: Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, dienraštis „Verslo žinios“, komunikacijos konsultantai „IC Baltic“ ir skaitmeninės rinkodaros specialistai „Soundest“.
 

Naudinga informacija

 

Organizatoriai

   

 

 

Geidžiamiausios praktikos vietos
ir geriausio praktikankto rinkimai konkurse
GERA PRAKTIKA 2013
Spausk čia ir išrink geriausius Registracija įmonėms

8 610 22774